chusta elastyczna do noszenia dzieckaNajwiększą zaletą chust elastycznych jest przede wszystkim to, że można w nich nosić niemowlaki praktycznie od pierwszego dnia życia. Specjaliści na każdym kroku potwierdzają, że im wcześniej zaczniemy nosić swoje dziecko w chuście elastycznej, tym lepiej. Każde dziecko potrzebuje czułości i bliskości matki, jej zapachu, głosu i ciepła. Niemowlak przytulony do swojej mamy czuje się bardzo bezpieczny i spokojny. Rodzice, którzy mają zamontowane dziecko w chuście zawsze mają do dyspozycji dwie wolne ręce i wspaniałe poczucie, że ich dziecko jest szczęśliwe i bezpieczne.

Jaka chusta elastyczna jest najlepsza?

W Polskich domach bardzo dużą popularnością cieszą się chusty elastyczne TULI, które charakteryzują się nie tylko wysoką jakością wykonania i niepowtarzalnym designem, ale również bardzo przystępną ceną. Chusta elastyczna TULI znacząco wyróżnia się od setek konkurencyjnych chust, które można spotkać na półkach sklepowych. Produkty TULI są niezwykle miękkie, bardzo mięsiste ponieważ wykonane są z najlepszej gatunkowo bawełny.

Największe zalety chust elastycznych

Chusty elastyczne są wspaniałym wsparciem ułatwiającym niemowlakom przetrwanie bardzo trudnego czas ząbkowania. Zatem elastyczne chusty dają matczyne ciepło i zapewniają wygodną pozycję, która daje ulgę zwłaszcza podczas długich i męczących kolek. Dzięki prostym wiązaniom mamy do wyboru bardzo wiele różnorodnych sposobów noszenia dziecka. Podczas noszenia chusta elastyczna sprawia, że cały ciężar dziecka rozkłada się równomiernie na plecach i po obu ramionach noszącego. Chusty elastyczne są zazwyczaj bardzo długie, dlatego też mogą być śmiało używane przez osoby o różnorodnej budowie ciała (także przez mężczyzn).